Гвинтові безмасляні

Найсучасніші гвинтові вакуумні насоси фірми Becker представлені системами VADS-250 та VADS-1500.

Гвинтові насоси Becker використовують технологію гвинтової пари – два синхронізовані ротори, які обертаються у протилежних напрямках. Передові технології фірми Becker гарантують найвищу точність виготовлення вузлів насосу. Відмова від застосування олії значно розширює сферу застосування гвинтових насосів.

Стиск повітря в таких насосах відбувається за рахунок зменшення об'єму робочої камери при обертанні гвинтової пари, не допускається перегрів, відсутні вібрації, пульсації тиску на стороні всмоктування.

Гвинтові насоси Becker охолоджуються за рахунок повітряного потоку від вбудованого вентилятора, який продує масляний теплообмінник та забезпечує обдув внутрішнього простору корпусу. Для змащування підшипників та синхроприводу гвинтової пари застосовується олія, яка виступає також у ролі охолоджуючої рідини.

Система VARIAIR забезпечує оптимальний ККД насосів Becker, зменшує амортизацію та енерговитрати, продовжує термін служби обладнання.

Фото

Тип

Продуктивність

[м³/год]

Вакуум

[мБар]

Потужність двигуна

[кВТ]

Вартість у грн.
з урахуванням ПДВ

VADS 250 VADS 250 240 -999,99 7,5
VADS 1500 VADS 1500 1420 -800 37